YENİ DÜNYALARDA ----> HAYAL İLE BİLİMİN BULUŞTUĞU YER...

... Sadece Bilimkurgu ...


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TBD Bilimkurgu öykü yarışmalarının sonuçları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

SUNBAE

avatar
Admin
TBD (Türkiye Bilişim Derneği) tarafından şimdiye kadar düzenlenen Bilimkurgu Öykü Yarışması'nın derece alan öykülerinin listesi aşağıdadır.

Kod:



2011 yılında yapılan 13. yarışmanın sonuçları.

1. Salyangoz               Murat Başekim
2. Cennet                  Savaş Zafer Şahin
3. Anlam Satan Android            Murat Kaya Beşiroğlu


2010 yılında yapılan 12. yarışmanın sonuçları.

1. Proxima'ya Son Yolcu            Sinan İpek
2. Erguvan                  Feraye Şahin
3. Genç Robotlar Rahatsız         Taylan Taftaf


2009 yılında yapılan 11. yarışmanın sonuçları.

1. Yapay Bedenler               Ethem Alpaydın
2. Uygarlık Batarken            Melsen Tunca İşeri
3. Duy Beni                  Mehmet Murat Mıhçıoğlu


2008 yılında yapılan 10. yarışmanın sonuçları.

1. Doppelganger               Yiğit Kocagöz
2. Yılan                  Barış Çağatay Çakıroğlu
3. Beki'nin Çocukları            Selin Arapkirli


2007 yılında yapılan 9. yarışmanın sonuçları.

1. Rahim                  Orkun Uçar
2. Suret                  Mert Yanıkoğlu
3. Kurgunun Sonu               Mustafa Acungil


2006 yılında yapılan 8. yarışmanın sonuçları.

1. Define                  Serdar Hamdi Semiz
2. Ölü Gezegen               Ali Öztürk
3. Kişisel Kurgu               Umut Güzel


2005 yılında yapılan 7. yarışmanın sonuçları.

1. Akın Başal               Beni Ölesiye Sevebilir misin?
2. Mustafa Coşkun Hepyonar         Herşeyi Bilen Adam
3. Emre Kocaşallı               Sonsuza Kadar


2004 yılında yapılan 6. yarışmanın sonuçları.

1. Aşkın Güngör               Sevgilim Dans Edelim mi?
2. Akın Başal               Hata Kanunları
3. Alper Sezener               Kayıp Şehir Ve Hafıza


2003 yılında yapılan 5. yarışmanın sonuçları.

1. Mehmet Emin Arı            Bul Beni Bebek
2. Hüseyin Tuğrul Atasoy         Yeni Başlıyor
3. Özcan Güler               Hasta Kırık Boynuzlar


2002 yılında yapılan 4. yarışmanın sonuçları.

1. Beyazıt H. Akman            Gelecekten Gelen Notlar
2. Ümit Yaşar Özkan            Arıza
3. Akın Başal               İçeridekiler ve Dışarıdakiler
TBD sitesinde 3. Yarışmacı Özcan Güler olrak gözüküyor. Öykü adı olarak yazarın adı belirtilmiş.

2001 yılında yapılan 3. yarışmanın sonuçları.

1. Müfit Özdeş               Firar
2. Levent Şenyürek            Ziusudra'nın Gemisi
3. Emine Gözen               Anubis'in Çağrısı


2000 yılında yapılan 2. yarışmanın sonuçları.

1. Sarper Özbahar               Kurbağa
2. Ercan Döver               Organik Makinalar
3. Şükran Tunç               Döngü


1998 yılında yapılan 1. yarışmanın sonuçları.

1. Serdar Hamdi Semiz            Kontrol
2. K. Mükremin Barut            Mithradates
3. Füsun Altuner Güçlü            Bonsai


Kullanıcı profilini gör http://yenidunyalarda.zforum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz